Sunday, 29 September 2013

outfit


My favorite kind of outfit.

Tieši šādi tērpi man visvairāk iet pie sirds.


Jumper/džemperis  - H&M Man Trend
Balzer/žakete - H&M Trend (old)
Leather trousers/ādas bikses - H&M Paris Collection (in stores now)
Shoes/kurpes - Zara (old)


Thursday, 26 September 2013

outfit


Fall is here and so is the flu season, brrr. So I hope that everyone is taking that extra C vitamin dose. 

Rudens ir patiešām klāt un tāpat arī slimošanas sezona, brrr. Tāpēc ceru, ka visi nodrošinās ar ekstra C vitamīnu devu.


Jumper/džemperis - H&M Man Trend
Jeans/džinsas - H&M Divided
Trench/trencis - H&M Trend
Necklace/kaklarota - Cos
Boots/zābaki - H&M
Bag/soma - See by Chloe
Hat/cepure - H&M

Tuesday, 24 September 2013

fluffy outfit


Fluffy! I paired this super fluffy pink H&M jacket with simple grey jeans and converse sneakers to make it less girly. Not so sure if I succeeded. 

Pūkainā es! Šo rozā pūkaino H&M jaku sakombinēju kopā ar vienkāršām džinsu biksēm un kedām, lai padarītu mazāk meitenīgu. Neesmu gan pārāk droša vai man tas izdevās.


Jacket/jaka - H&M Trend
Top/tops - & other stories
Jeans/džinsu bikses - H&M
Sneakers/kedas - Converse

Sunday, 22 September 2013

new in


I just realized that I haven't showed you my buys from Stockholm.
Silver (good color to invest also for next spring/summer season) blause from & other stories, leather wallet from & other stories, necklace from cos, chanel lipstick and hand balm from & other stories. And some fashion magazines are missing from the picture.
 
 
Atcerējos, ka neesmu padalījusies ar saviem jaunumiem no super īsās iepirkšanās Stokholmā.
Blūze sudraba krāsā (šī krāsa būs aktuāla arī nākamajā pavasarī/vasarā, tāpēc droši vari investēt un iegādāties, ja redzi ko sudrabīgu) no & other stories, ādas maks no & other stories, kaklarota no cos, chanel lūpu krāsa un balzāms rokām arī no & other stories.
Bildē gan iztrūkst kaudze ar modes žurnāliem.

 
 

Wednesday, 18 September 2013

what to wear on a boat


 
 
Jumper/džemperis - Zane Poriete (Latvian designer)
Jeans/džinsas - Weekday
Leather jacket/ādas jaka - H&M Trend
Boots/zābaki - H&M Divided (now in stores)

Tuesday, 17 September 2013

world of gaultier

 


Last weekend I went to Stockholm to celebrate my name day. Was really lucky, because an exhibition of Jean Paul Gaultier's work was still open to vistors at the Museum of Architecture and Design. This exhibition in Stockholm will be available until 22.09.2013.
I have to admit that Jean Paul Gaultier has never been one of my favorite designers, but I do respect him for what he has done for the fashion industry and society in general, as he has played with boundaries oh so many times.
And Madonna and that corset with that bra! Do I have to remind you that Madonna was my favorite singer when I was a kid ("like a virgin" was my favorite song)?! 
Oh and, of course, have to mention the breton top. If it wasn't for monsieur Gaultier, then probably it wouldn't be so, so famous right now.
This exhibition was really the best name day gift.
Pagājušajā nedēļā devos uz Stokholmu nedaudz atzīmēt savu vārda dienu. Mums ļoti paveicās, jo šajā laikā vēl varējām paspēt Stokholmas Arhitektūras un Dizaina muzejā apskatīt izstādi, kas veltīta modes māksliniekam Jean Paul Gaultier. Ja nu Tu plāno būt Stokholmā līdz 22.septembrim, tad vari vēl apskatīt viņa krāšņo pasauli un vēsturiskos darbus.
Jāatzīst, ka nekad neesmu  bijusi pārāk liela Jean Paul Gaultier fane, bet tāpat cienu šo izcilo mākslinieku un visu, ko viņš ir darījis modes pasaules attīstībai un kā viņš šokējis un pārvērtis visu mūsu sabiedrību.
Un, protams, Madonna ar savām šokējošajām korsetēm, kas arī bija tur apskatāmas. Varbūt atceries, ka Madonna man bērnībā bija mīļākā dziedātāja (pie dziesmas Like a Virgin tika dejots ne vienu reizi vien).
Nedrīkstētu aizmirst arī par strīpaino jūrnieku/franču stila kreklu, kas ir viens no mīļākajiem Gaultier apģērba gabaliem. Ja nebūtu misjē Gaultier, tad visticamāk, tas mūsdienās nemaz nebūtu tik populārs.
Šī izstāde bija patiešām lieliska vārda dienas dāvana.

Monday, 16 September 2013

budapest
Are you also listening to George Ezra's tune "Budapest" on repeat after the amazing pastel color filled Burberry show? New song to my playlist favorites. And you watch the amazing Burberry show here (click click).

Vai Tu jau arī klausies satriecoši labo George Ezra dziesmu "Budapest", as kuru šodien tika atklāta Burberry SS14 modes skate? Noteikti noklausies un noskaties arī pašu skati, kuru pāris vārdos varētu raksturot šādi: sugar, spice and everything nice (patīkams pasteļtoņu uzbrukums). Skati skaties TE (click click).  

Saturday, 14 September 2013

dot dot dot


On my nails: Maybelline Colorama Polka Dots. Loving the simple black and white polish. It will take bit more time to get it off, but othervise it's so cool, basically wearing it every day.
Tomorrow I will show you some more of Maybelline goddies.
 
Manu nagu jaunais ietērps: Maybelline Colorama Polka Dots nagu laka. Melnbaltā kombinācija (pieejama arī rozā, zila, zaļa) ir mana favorīte. Šo nagu laku būs gan mazliet grūtāk dabūt nost no nagiem, tomēr būs tā vērts.
Nākamnedēļ parādīšu vēl pāris jaunumus no Maybelline.

 
kalnina

Friday, 13 September 2013

outfitRecently I have been trying out grunge style. Don't you just love that every day you can basically be a different person, just by changing your look?  Oh, it's so fun to try out something new (not that grunge is new, but anyway) even if minimalistic is still the style I feel most comfortable in! 
By the way, I am wearing net tights (they're officially back).
 
 
Pēdējā laikā izmēģinu grunge stilu, kas ir atgriezies atpakaļ uz lielās modes skatuves. Manuprāt, tas ir tik aizraujoši, ka katru dienu, tikai mazliet pamainot savu tēlu varam kļūt gandrīz par citu cilvēku. Protams, ka parasti ir viens stils, kurā jūtamies visērtāk (manā gadījumā tas ir minimālisms), tomēr ir patīkami izkāpt no sava stila komforta zonas.
Aaa, un kājās man ir tīkliņzeķubikses, kuras tagad patiešām pa īsatm ir atpakaļ.


 
Shirt/krekls - H&M Trend (in stores now)
Underdress/apakškleita - DKNY
Boots/zābaki - Divided by H&M (in stores now)
Jacket/ādas jaka - H&M Trend
Bag/soma - Divided by H&M
 
 
kalnina

Thursday, 12 September 2013

dance for usHow stunning are these short movies by Saint Laurent? That music and dance is just hypnotic. and have a nice day!


Cik gan brīnišķīgas ir šīs īsfilmas no Saint Laurent? Tā mūzika un deja! Patiesi hipnotizējoši. Lai Tev laba diena.

kalnina

Tuesday, 10 September 2013

casual weekend


So, I decided to post some super casual Saturday outfit for you. What do you think, should I post these kind of outfits more often?
 
Izdomāju, ka jāpadalās ar manu brīvdienu ikdienišķo tērpu. Ko saki, vai vajadzētu šādus vienkāršos postus biežāk?
 
 
T-shirt/t-krekls - H&M Man Trend
Jeans jumpsuit/džinsu kombinezons - Monki
Jacket/jaka - H&M Man Trend
Sneakers/kedas - Nike
 
kalnina

Monday, 9 September 2013

#nyfw

Photos from style.com

Altuzarra, I'm in love! Have you been following New York Fashion Week? This is so far my favorite show, but more reviews will come this week. The minimalistic 90's are going strong also for next spring/summer season. And those sophisticated stripes, splash of silver and pure whites! I am sensing that many fashion lovers will be standing in line for these amazing pieces. 

Altuzarra, o jā! Vai Tu seko Ņujoras Modes Nedēļai? (jā, modes nedēļu sezona ir sākusies) Šī skate pagaidām ir pie maniem favorītiem, bet es vēl apkopošu redzēto un, manuprāt, labāko. 90o gadu minimiālisms turpina savu uznācienu arī nākamajā sezonā. Elegantas līnijas, sudraba vieglums un tīri baltais! Tā vien liekas, ka šī būs modes dāmu must-have kolekcija.


kalnina

Friday, 6 September 2013

yesterday's outfit


I wish I had better quality photo of my yesterday's outfit, but this is all I got this time.

Būtu gan bijis foršāk, ja man būtu labākas kvalitātes bilde, bet vēlos vakaros jāizlīdzās ar to, kas ir pa rokai.


 
Jumper/džemperis - H&M Man Trend
Skirt/svārki - H&M Trend (now in stores)
Boots/zābaki - H&M Divided
 
kalnina

Thursday, 5 September 2013

It's time for h&m and Paris

Pictures from hm.com

Good morning it is! Finally today the highly anticipated H&M Paris Collection will hit the stores. What's on your list? These are some of my favorite looks. I'm in love with the long boots, jumper dresses and leather trousers.
 
 
Ļoti labs rīts! Jau šodien H&M veikalos (Galerijā Centrs) varēs iegādāties Parīzē demonstrēto kolekciju! Kas ir Tavā vēlmju sarakstā vai dosies šodien uz veikalu? Kā redzi, tad manā must-have listē ir biezās džemperkleitas, ādas bikses un garie zābaki. Tiekamies veikalā :)

 
kalnina

Wednesday, 4 September 2013

outfit

 

Good morning! Found this unpublished outfit post from August.
 
Labs rīts! Atradu vienu bildi no augusta, ko bija piemiersies ievietot blogā.
 
 
T-shirt/t-krekls - Cos
Jacket/jaka - H&M Man Trend
Skirt/svārki - H&M Divided
Bag/soma - H&M
Shoes/kurpes - Zara
 
 
kalnina

Sunday, 1 September 2013

hello autumn.


It's September. Keep calm and carry on.


Trench/plašķis - H&M Trend (in stores now black&cream)
Shirt/krekls - Tory Burch
Shorts/šorti - vintage
Shoes/kurpes - H&M Divided
 
 
kalnina
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...