Sunday, 26 January 2014

beauty department

 
 
You have probably heard about it, or most likely you have tried it, but it has just arrived to Latvia - the miracle (?) oil for hair - Moroccanoil. So I gave it a try and now I have used it for a month and am ready to dicscuss it with you guys. As you know, I am not the biggest fan of hair oils(probably that's why it took me so long to buy it), but as I had read so many good reviews about it+it's now available in Riga, I had to try it myself.
For the first time I used it, I couldn't understand what was all the hype about, but as I used it again and again, I found myslef liking it more and more. I have discovered that it doesn't do wonders after all my shampoos and conditioners, so I think that if you try it with one shampoo and you are not satisfied with the result, then give it a try with some other brand shampoo. My hair is fine and blond (not natural..ooops), so if you have similar hair, then I would recommend it for you - hair looks shiny and healthy, but don't use too much of the oil or your hair will look like crap not nice the day after (tried that). Maybe it helps to mention shampoo it worked the best for me? Aussie.
 
 
Pieļauju, ka esi jau dzirdējusi, ka pāris mēnešus beidzot arī pie mums var iegādāties slaveno matu eļļu - Moroccanoil. Tā kā ārzemju žurnālos un blogos biju tik daudz labas un brīnumainas lietas par šo eļļu lasījusi, tad nolēmu arī pamēģināt, neskatoties uz to, ka, kā jau Tu noteikti zini, neesmu matu eļļu lielākā lietotāja. Iegādājos to veikala Stockmann skaistumkopšanas nodaļā un pagaidām pati vēl neesmu to manījusi citos veikalos, bet iespējams, ka ir jau arī citu veikalu plauktos. Iegādājos mazāko pieejamo tilpumu 25ml (ja nu nepatīk) par 10 latiem (tagad jau 14eiro) un nu jau lietoju kādu mēnesi (pudelīte nav pat pusē, bet jāpiemetina, ka nelietoju katru dienu).
Pē pirmās lietošanss reizes nevarēju īsti saprast, kāpēc par to visapākrt tāda sajūsma, jo nekādas dižais efekts nebija, bet turpināju to lietot un jau pēc kādas nedēļas tā sāka maniem matiem patikt vairāk un vairāk. Ievēroju, ka ne ar visiem maniem matu šampūniem un kondicinieriem tas dara brīnumus, tāpēc iesaku pamēģināt ar vairākiem dažādiem matu mazgāšanas līdzekļiem pirms izdari galīgos secinājumus. Mani mati ir diezgan plāni un krāsoti, tāpēc, ja Tavi mati ir līdzīgi, tad noteikti varu to ieteikt Tev - mati izskatās spīdīgiun veselīgi, tomēr pielūko, lai neiesmērē pārāk daudz eļļas matos, jo tad mati nākamajā dienā izskatīsies sūdīgi pilnīgi nekādi (pierādījās praksē). Varbūt Tev līdzēs, ja minēšu ar kura zīmola šampūnu un kondicioneri man patīk eļļas darbība vislabāk? Ar Aussie.


2 comments:

ginta_b said...

Par aussie, hmmmm it kaa vajadzeetu patikt un ir ok, or ok, bet nav tas wow...gribas to wow tomeer par lietaam maksaajot...shito ellu uz sitienu nevareeju atrast, nopirku loreal, patiik...peec tam kad izbeigsies meeginaashu sho... man ellas patiik, visur...pie eediena, uz aadas, matos 😃 un kaa tu skai par daudz par skaadi, pat e-lainais look man netraucee....

Kat Frazier said...

I still haven't jumped on the skin & hair oils boat either! But i do hear great things about morocco oil!!! Maybe I will try it!
Kat | www.poshbykat.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...