Tuesday, 28 January 2014

outfit #4


When you are cold and grey.

Dienās, kad ir auksti un pelēki.


Cashmere jumper/kašmira džemperis - H&M Man
Jacket/žakete - Isabel Marant por H&M
Jeans/džinsu bikses - H&M
Boots/zābaki - Zara

Sunday, 26 January 2014

beauty department

 
 
You have probably heard about it, or most likely you have tried it, but it has just arrived to Latvia - the miracle (?) oil for hair - Moroccanoil. So I gave it a try and now I have used it for a month and am ready to dicscuss it with you guys. As you know, I am not the biggest fan of hair oils(probably that's why it took me so long to buy it), but as I had read so many good reviews about it+it's now available in Riga, I had to try it myself.
For the first time I used it, I couldn't understand what was all the hype about, but as I used it again and again, I found myslef liking it more and more. I have discovered that it doesn't do wonders after all my shampoos and conditioners, so I think that if you try it with one shampoo and you are not satisfied with the result, then give it a try with some other brand shampoo. My hair is fine and blond (not natural..ooops), so if you have similar hair, then I would recommend it for you - hair looks shiny and healthy, but don't use too much of the oil or your hair will look like crap not nice the day after (tried that). Maybe it helps to mention shampoo it worked the best for me? Aussie.
 
 
Pieļauju, ka esi jau dzirdējusi, ka pāris mēnešus beidzot arī pie mums var iegādāties slaveno matu eļļu - Moroccanoil. Tā kā ārzemju žurnālos un blogos biju tik daudz labas un brīnumainas lietas par šo eļļu lasījusi, tad nolēmu arī pamēģināt, neskatoties uz to, ka, kā jau Tu noteikti zini, neesmu matu eļļu lielākā lietotāja. Iegādājos to veikala Stockmann skaistumkopšanas nodaļā un pagaidām pati vēl neesmu to manījusi citos veikalos, bet iespējams, ka ir jau arī citu veikalu plauktos. Iegādājos mazāko pieejamo tilpumu 25ml (ja nu nepatīk) par 10 latiem (tagad jau 14eiro) un nu jau lietoju kādu mēnesi (pudelīte nav pat pusē, bet jāpiemetina, ka nelietoju katru dienu).
Pē pirmās lietošanss reizes nevarēju īsti saprast, kāpēc par to visapākrt tāda sajūsma, jo nekādas dižais efekts nebija, bet turpināju to lietot un jau pēc kādas nedēļas tā sāka maniem matiem patikt vairāk un vairāk. Ievēroju, ka ne ar visiem maniem matu šampūniem un kondicinieriem tas dara brīnumus, tāpēc iesaku pamēģināt ar vairākiem dažādiem matu mazgāšanas līdzekļiem pirms izdari galīgos secinājumus. Mani mati ir diezgan plāni un krāsoti, tāpēc, ja Tavi mati ir līdzīgi, tad noteikti varu to ieteikt Tev - mati izskatās spīdīgiun veselīgi, tomēr pielūko, lai neiesmērē pārāk daudz eļļas matos, jo tad mati nākamajā dienā izskatīsies sūdīgi pilnīgi nekādi (pierādījās praksē). Varbūt Tev līdzēs, ja minēšu ar kura zīmola šampūnu un kondicioneri man patīk eļļas darbība vislabāk? Ar Aussie.


Wednesday, 22 January 2014

outfit #3


 
Before the cold hit us. Off shoulder day with new dress from H&M. Are you already trying out dress/skirt over trousers trend?
 
 
Pirms sals mūs piemeklēja. Plikiem pleciem un tā, iemēģinot jauno kleitu no H&M. Kleitas/svārki virs biksēm - jā vai nē?
 
 


Monday, 20 January 2014

lai dzīvo vīnsManas foršās/-ie bloga lasītājas/-i gribu ar Jums padalīties ar lielisku pēdējā brīža iespēju: aiziet uz kārtīgiem vīna kursiem iesācējiem. Vairāk info TE . Tiekamies?

Tuesday, 14 January 2014

the next big thing

Picture through google.com

2013 was all about Nike Air Max sneakers, but what about 2014? Will it be the comeback of the famous Adidas Superstar trainers? On my wishlist! And for some inspiration watch one of my all time favorite songs.

2013. gads piederēja Nike Air Max kedām, bet kas valdīs šajā gadā? Mans minējums? Slavenās un klasiskās Adidas kedas pavisam iespējams ieripos atpakaļ mūsu apavu plauktos. Manā vēlmju sarakstā! Un iedvesmai video vienai no manām visu laiku iemīļotākajām dziesmām.

Sunday, 12 January 2014

outfit #2

 
T-shirt/t-krekls - H&M Man
Jeans/džinsu bikses - Mango
Belt/josta - Isabel Marant pour H&M
Jacket/jaka - H&M Man
Boots/zābaki - Isabel Marant pour H&M
 
 


Sunday, 5 January 2014

1

 
 
Happy New Year guys! Thank you so much for your support and for reading The Kalnina blog and I hope that we will meet more often this year (one of my ny resolutions)! I have decided that this year I will number all my outfit posts, so here is the first one - casual Sunday it is.
 
Laimīgu Jauno Gadu, draugi! Liels, liels paldies par atbalstu un par to, ka lasi The Kalnina blog un ceru, ka nākamajā gadā tiksimies biežāk (tā ir viena no manām apņemšanām)! Šogad esmu izlēmusi, ka numerēšu savus outfit postus, lai redzētu, kad ir mazliet jāpierauj, tāpēc te nu būs pirmais - omulīgā svētdiena ir klāt.
 
 
Hat/cepure - Isabel Marant pour H&M
Coat/mētelis - Isabel Marant pour H&M
Jeans/džinsu bikses - H&M Trend
T-shirt/t-krekls - Cos
Boots/zābaki  - H&M Divided
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...